FOTO/Konfirmohet dueti “bomb” i Ermalit dhe Yllit, pjesë e klipit është vajza më seksi shqiptare

schedule17:53 - 21 Nëntor, 2021

schedule 17:53 - 21 Nëntor, 2021

Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu do të vijnë së shpejti me një projekt të ri muzikor. Dyshja kanë bashkuar forcat për herë të parë në një këngë, e cila do të publikohet edhe me videoklip.

Protagoniste e videoklipit pritet të jetë një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar, Vildane Zeneli.

Ndërkohë, bëhet e ditur se projekti tashmë është në fazat finale dhe padyshim sapo të publikohet do të jetë një hit./abcnews.al