FOTO/ Kejvina Kthella ndryshon ngjyrën e flokëve dhe fansat mbetën “pa fjalë”

schedule15:20 - 20 Shtator, 2020

schedule 15:20 - 20 Shtator, 2020

Kejvina Kthella është një nga vajzat më seksi të skenës shqiptare. Që nga dalja e parë televizive, ajo ka qenë në qendër të mediave rozë.

Mirëpo, si gjithmonë vëmendjen e të gjithëve vazhdon ta marr pamja e jashtme e modeles. Së fundmi, ajo ka ndryshuar ‘look’ dhe i ka lënë të gjithë ‘gojëhapur’.

Në një nga fotot e postuara në “Instagram”, Kejvina shfaqet me flokë ngjyrë blu dhe fansat e kanë pëlqyer shumë.

Bukuroshja ka marrë shumë komplimenta, por ka patur edhe nga ata që ja kanë zbuluar ‘sekretin’, duke u shprehur se mund të jenë paruke. l.k/abcnews.al

View this post on Instagram

She got her own but she need some love 💎

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on