FOTO/ Festë në familjen Gjebrea, Arditi i bën së bijës surprizën e bukur për ditëlindje

schedule13:54 - 26 Janar, 2021

schedule 13:54 - 26 Janar, 2021

Dita e sotme është e veçantë për familjen Gjebrea, pasi më e vogla ka ditëlindjen. Anna sot mbush 12-vjeçe dhe nuk kishte se si të mungonin surprizat.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ajo ka treguar se familja e ka surprizuar me një tortë me qirinj që mbajnë numrin dymbëdhjetë.

“Gëzuar ditëlindjen Anna! Të duam”, shkruhet në tortë.

“E gëzofsha ditëlindjen”, shkruan Anna krahas fotos, të cilën e ka publikuar edhe Arditi.l.k/abcnews.al