FOTO/ Eni shfaqet në momente romantike me Gencin buzë detit

schedule07:16 - 22 Tetor, 2020

schedule 07:16 - 22 Tetor, 2020

Genc Prevlukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja publikojnë shpesh momente pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale, si dhe nuk mungojnë as dedikimet e bukur.

Së fundmi, Eni ka publikuar në Instagramin e saj një foto romantike krah partnerit. Dyshja kanë pozuar buzë detit, teksa Genci shfaqet duke ngritur në krahë këngëtaren.

“Një histori e vërtetë dashurie nuk mbaron kurrë”, ka shkruar Eni krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit. l.k/abcnews.al