FOTO/ Enca guxoi sërish me “look-un”, çfarë ndryshoi këtë herë këngëtarja

schedule18:35 - 16 Tetor, 2021

schedule 18:35 - 16 Tetor, 2021

Enca njihtet si një nga vajzat e skenës që eksperimenton vazhdimisht me “look-un”. Ajo mund të cilësohet pa frikë si një kameleon i vërtetë.

Edhe së fundmi, Enca nuk ka nguruar të bëjë ndryshime në flokët e saj, duke bërë një prerje të thjeshtë të flokëve dhe ngjyrë me nuanca më të hapura.

Ajo e ka treguar këtë ndryshim përmes disa disa fotove në Instagram, ku dukej vërtetë shumë tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

“25 vjeçarja më e lezetshme që njoh”, ka shkruar Enca në një postim tjetër në InstaStory.

Përsa i përket projekteve të saj muzikore, Enca solli këtë verë këngët “Rakia” dhe “Suavele” që u pritën shumë mirë nga publiku dhe numërojnë miliona klikime në Youtube./abcnews.al