FOTO/ Elita Rudi prezanton shtëpinë luksoze dhe tregon atmosferën festive

schedule15:02 - 21 Nëntor, 2020

schedule 15:02 - 21 Nëntor, 2020

Pak javë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe shumë personazhe të njohur kanë nisur të zbukurojnë shtëpitë e tyre.

Më e fundit ka qenë moderatorja e ëmbël Elita Rudi, e cila nuk ka nguruar të publikojë edhe disa pamje nga ambjentet.

Vihet re që shtëpia është tepër luksoze dhe e ngrohtë njëkohësisht, teksa mbizotëron ngjyra blu.

 

 

Gjithashtu, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është pema e Vitit të Ri, për të cilën, Elita duket se është kujdesur që të dekorohet deri në detaje.

Kujtojmë që moderatorja dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko po presin që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të dytë. l.k/abcnews.al