FOTO/ Ronaldo theu hundën në ndeshjen me Çekinë, u përplas me portierin

schedule21:47 - 24 Shtator, 2022

schedule 21:47 - 24 Shtator, 2022

Portugalia ka mbyllur pjesën e parë në avantazh 0-2 ndaj Çekisë me golat e Dalot dhe Fernandes.

Por jo gjithcka shkon mire portugezët. Ylli i ekipit Cristiano Ronaldo ka thyer hundën ndaj Çekisë.

Megjithatë, pas ndihmës mjekësore Ronaldo ka vijuar ndeshjen. /G.D abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 433 (@433)