FOTO/ Befason moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari ndryshon ‘look’ papritur

schedule10:34 - 13 Gusht, 2020

schedule 10:34 - 13 Gusht, 2020

Moderatorja  Fjoralba Ponari është në kulmin e karrierës së saj, pasi po drejton një spektakël ‘prime time’.

Ndërsa shumë shpejt do të publikojë një një projekt të ri muzikor, të punuar me Lyrical Son.

Mirëpo, duket se Fjoralba ka zgjedhur të ndryshojë ‘look’ dhe këtë e ka treguar në postimin e fundit ku shfaqet me flokë në ngjyrë karrotë.

 

Nuk dihet nëse ky është një ndryshim i momentit apo Fjoralba do të zgjedhi këtë ‘look’ edhe në sezonin e ri televiziv, por kjo mbetet për t’u parë në javët në vazhdim. Ndërkohë, kurioziteti i fansave po rritet gjithmonë e më shumë./abcnews.al

View this post on Instagram

You just have to be brave…

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on