FOTO/ Befason Bes Kallaku! Ndryshon “look” dhe shfaqet si Sandokani

schedule19:30 - 31 Mars, 2022

schedule 19:30 - 31 Mars, 2022

Bes Kallaku është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan herë pas herë foto dhe video të ndryshme.

Mirëpo, me postimin e fundit, ai i ka befasuar të gjithë, pasi është shfaqur si kurrë më parë. Besi shihet me flokë të gjatë dhe i veshur me një kostum, duke i habitur të gjithë ndjekësit në Instagram.

“Ekstejshën. Sandokani”, ka shkruar aktori, duke e ka krahasuar veten me personazhin e njohur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Nuk dihet nëse këtë ‘look’, Besi e ka bërë për ndonjë skeç në spektalin e humorit “Kosherja”, apo thjesht për foto. Nuk na mbetet veçse të presim deri të dielën në mbrëmje në ekranin e ABC./abcnews.al