FOTO/ Aksident i rëndë në Tiranë, makina e kthyer përmbys

schedule09:57 - 27 Janar, 2020

schedule 09:57 - 27 Janar, 2020

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të herë në “Unazën e Re”, pranë Kopshtit Botanik në Tiranë.

Nga pammet shihet se një automjte ëhstë përplasur dhe ka përfunudra kthyer përmbys. Ndërkoë, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njerëz.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por siç shihet në fotot e publikuara nga LSA, përplasja ka qenë shumë e fortë./abcnews.al