FOTO/ 9 vite më i ri, zbulohet i dashuri i aktores së njohur turke

schedule16:56 - 26 Nëntor, 2020

schedule 16:56 - 26 Nëntor, 2020

Aktorja e njohur, Tuba Buyukustun është kthyer në kryefjalën e mediave rozë në Turqi.

Së fundmi, ajo po flitet se prej një muaji është në një lidhje me aktorin Ekin Mert Daymaz, i cili është 9 vjet më i ri se Tuba.

38-vjeçarja është kujdesur që ta mbajë larg vëmendjes mediatike këtë lidhje të shkurtër, por paparacët e kanë kapur çiftin së bashku në Badat Caddesi, një zonë periferike e Stambollit.

Në rrjetet sociale, ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin dhe kjo, pa dyshim, për të fshehur çdo gjurmë në sytë e publikut.

Kujtojmë që Tuba, u nda me producentin Umut Evirgen pak muaj më parë, me të cilin ka edhe dy vajza. l.k/abcnews.al