Formacionet zyrtare Portugali-Urugaji, luzitanët vetëm për fitore

schedule18:38 - 28 Nëntor, 2022

schedule 18:38 - 28 Nëntor, 2022

Pas pak, në orën 20:00 do të luhet sfida mes Portugalisë dhe Urugajit.

Ndeshja pritet të jetë shumë e bukur, me plot emocione dhe raste. Të dyja skuadrat janë me taktikë sulmuese dhe parashikohet të ketë emocione të mëdha.

Cristiano Ronaldo do të drejtojë kombin e tij, ndërsa Cavani të tijin./ h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare