Feston 10-vjetorin, Blerina Bombaj i organizon të birit festën speciale (FOTO)

schedule12:49 - 2 Gusht, 2020

schedule 12:49 - 2 Gusht, 2020

Dita e djeshme ka qenë e  veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbushi 10-vjeç. Pavarësisht situatës aktuale, Blerina është kujdesur që ai të festojë siç duhet, në rrethin e familjarëve.

Ajo i ka organizuar Dinit një super festë në oborrin e shtëpisë, plot me drita dhe zbukurime.

“Kishim planifikuar nje feste te madhe por me kete situate vendosem ta ndajme veç mes nesh, familjes, gezimin e 10 vjetorit te Dinit. Faleminderit per cdo urim tuajin. Po ju zbulojme dhe dhuraten e Anes per vellain”, ka shkruan dietologia, duke zbuluar edhe dhuratën e vajzës, një portret i pikturuar nga vetë ajo./abcnews.al