Festoi ditëlindjen, partnerja e Ledrit tregon detajin e “sikletshëm” dhe ka një kritikë për reperin

schedule11:33 - 23 Qershor, 2021

schedule 11:33 - 23 Qershor, 2021

Pak ditë më parë, Sara Hoxha festoi 29-vjetorin e lindjes. Partneri i saj, Ledri Vula i dedikoi disa fjalë të ëmbla, ku shkruante: “Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul”. Por mjaftoi me kaq, pasi reperi kishte menduar një surprizë të këndshme për personin e zemrës.

Ai organizoi një festë, ku mblodhi miqtë dhe njerëzit e tyre më të afërt. Ata festuan deri vonë dhe nuk munguan pamjet nga festa, të cilën Sara e shijoi në maksimum. “Mos u rrit kurrë”, ishte urimi i saj për veten. Megjithatë, duket se gjërat nuk kanë shkuar vaj pasi Sara ka zbuluar një moment të “sikletshëm”.

Edhe kësaj here ishte Ledri, i cli i fiku qirinjtë dhe jo Sara. Ka qenë Sara e cila e ka ndarë këtë moment me ndjekësit në rrjete sociale, ku shkruan: “Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”. /abcnews.al