Eni Koçi, shtatzënë për herë të parë

schedule14:14 - 5 Maj, 2022

schedule 14:14 - 5 Maj, 2022

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashur të shoewbizit shqiptar. Ata kanë tashmë prej disa vitesh një lidhje të konsoliduar.

Ndërkohë, së fundmi, vjen edhe një lajm shumë i bukur nga dyshja. Burime nga Kryefjala bëjnë me dije se këngëtarja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do bëhet nënë me fëmijën e parë.

Kujtojmë që Eni dhe Genci janë njohur gjatë një turneu në Amerikë. Madje, sipas tyre, në atë kohë, reperi i është dukur shumë mendjemadh këngëtares./abcnews.al