Eneda Tarifa surprizon njeriun e shtrenjtë me dhuratën speciale

schedule12:49 - 4 Mars, 2021

schedule 12:49 - 4 Mars, 2021

Eneda Tarifa ka surprizuar mamanë e saj me një dhuratë speciale me rastin e 68-vjetorit të lindjes. Krahas një fotoje që ka ndarë me të në rrjete sociale, këngëtarja ka treguar se i ka blerë një unazë me 68 gurë ndërsa i ka bërë dhe një urim special.

“Mam, 68 pranvera per ty, e jeten ma ben si 28… Plot me shoqe e me shoke e me babin qe nuk ta prish kurre… Dua te jem po kaq aktive sa ty kur te shkoj ne ate moshe (edhe pse nga gjasat ashtu duket 😂). Ne pergjithesi kalamajte te nxjerrin te gjitha te palarat por ti s’me ke asnje…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

Vetem se ke nje te keqe, ke tre festa afer e afer e na duhet te bejme 3 qoka 😂. Ti mblodha kesaj here, 68 gure per ty. Te patsha ne krah edhe keto 100 vite ! Me vone te shohim♥️ @veratarifa”, ka shkruar këngëtarja. /abcnews.al