Emri/ Përplaset nga makina, vdes 18-vjeçari

schedule19:48 - 25 Prill, 2018

schedule 19:48 - 25 Prill, 2018

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë – Kamëz pranë fshatit Larushk.

Bëhet e ditur se 18-vjeçari Altin Çupi, është goditur nga një automjet me targa AA 714 TA, që drejtohej nga Florjan Rraja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15 të së mërkurës.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar Florjan Rrajën në ambientet e policisë Fushë- Krujë, ku po pyetet për rrethanat e aksidentit.

Dyshohet se i riu Çupi i ka prerë rrugën drejtuesit të mjetit dhe për pasojë ka gjetur edhe vdekjen./abcnews.al