Emisioni “Pressing” 25 Mars 2019

schedule11:53 - 26 Mars, 2019

schedule 11:53 - 26 Mars, 2019

Shkarkimi i Kristian Panuçit, humbja me Turqinë dhe ndeshja e fundit Shqipëri-Andora u komentuan këtë të hënë në studion e “Pressing”. /abcnews.al