Emisioni “Pressing”, 13 Maj 2019

schedule07:30 - 14 Maj, 2019

schedule 07:30 - 14 Maj, 2019

Në puntatën e radhës në emisionin “Pressing” në ABC News u fol për titullin e ftuar nga Partizani, një fitore e kthyer pas shumë e shumë vitesh në kryeqytet. Partizani rikthen trofeun në kryeqytet i cili do t’i jepet ne takimin e fundit në Gjirokastër, në ndeshjen ndaj Luftëtarit. Por festa shpërtheu që pas fitores së derbit ndaj Tiranës dhe gjithçka është bërë fakt./abcnews.al