Eleni Foureira, e ftuara speciale në koncertin e Malumë-s

schedule08:25 - 26 February, 2020

schedule08:25 - 26 February, 2020

Këngëtari me famë botërore, Maluma prej disa muajsh ka nisur turin e tij botëror dhe në datën 11 mars do të jetë në Athinë.

Në një koncert madhështor, Maluma do të mbajë koncertin e tij dhe e ftuar speciale është këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Mezi po pres”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se në datën 14 mars, Maluma do të mbajë koncertin në Shqipëri.

Festa e Ditës së Verës në Tiranë do të jetë më e zjarrtë se kurrë dhe të gjithë mezi po e presim./abcnews.al