Egzona largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother

schedule23:09 - 28 Janar, 2022

schedule 23:09 - 28 Janar, 2022

Egzona dhe Tani kanë qene dy të nominuarit e kësaj jave.

Ata mund të quhen realitvisht banorë të rinj pasi kanë nisur rrugëtimin shumë më mbrapa të tjerëve.

Publiku vendosi që kjo eksperiencë të ndërpritet përfundimisht për Egzonën.

Ndërsa Tani vazhdon garën për të prekur pse jo finalen e shumëpërfolur.

Me mërzitje dhe emocion banorët përcollën gazetaren. /abcnews.al