Edukimi përmes artit përmbyllet me një mbrëmje gala “Eja këndo me ne”

schedule16:26 - 13 Dhjetor, 2017

schedule 16:26 - 13 Dhjetor, 2017

Projekti i edukimit përmes artit nga Teatri i Operas dhe Baletit është përmbyllur me një mbrëmje gala “Eja këndo me ne”. 50 fëmijë nga 10 shkollat e kryeqytetit performuan në skenë arie dhe korale të repertorit shqiptar dhe të huaj./abcnews.al