Edicioni i 15 i Tirana Internacional Film Festival

schedule16:08 - 3 Nëntor, 2017

schedule 16:08 - 3 Nëntor, 2017

254 filma janë përzgjedhur për tu projektuar në edicionin e 15 të Tirana International Film Festival – TIFF 2017. Drejtori artistik, Agron Domi, thotë se risia e këtij viti është shtrirja e audiencave, duke përfshirë veçanërisht fëmijët dhe të rinjtë./abcnew.al