“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri merr ne telefon qytetarët

20:49 | 25/03/202020:490

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar biseda në telefon me qytetarët. Kreu i qeverisë ka telefonuar qytetarët, të cilët kanë bërë ankesat e tyre në platformën “Shqipëria që duam”.

Rama po telefonon një e nga një të gjithë qytetarët që kanë dërguar pyetjet apo ankesat e tyre.

Pavarësisht përgjigjes për kërkesat e qytetarëve, Rama vazhdimisht u kërkon qytetarëve që të mos dalin nga shtëpia. /abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono