E qëlloi me armë pastaj i kërkoi të shtrihej, pamje të rënda nga Selaniku

schedule10:26 - 22 Shtator, 2020

schedule 10:26 - 22 Shtator, 2020

Një ngjarje e rëndë ndodhi dje pasdite në zonën e Nikopolis në Selanik, ku për fat të mirë nuk pati viktima.

Një i ri qëlloi fillimisht me armë ndaj një 39-vjeçari para derës së një kazinoje duke e kërcënuar atë më pas, ndërkohë që e qëllonte me shkelma, shkruan abcnews.al.

Nuk dihet shkaku i përplasjes mes tyre, por të pranishmit kanë kapur me kamera momentin kur i riu qëllon me shkelma dhe i kërkon të gjunjëzohet 39-vjeçarit.

Policia arrestoi më pas të riun duke hetuar për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al