E pandalshme/ Dua Lipa arrin një tjetër sukses

11:00 | 10/03/202011:000

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka arritur një tjetër sukses të jashtëzakonshëm.

Pak javë më parë 23 vjeçarja publikoj këngën e re ‘Don’t Start Now’ e cila tashmë është renditur në pozitë e tretë në ‘Billboard Hot 100’.

Ky lajm e ka lumturuar pafund artisten e cila e ka ndarë këtë moment me adhuruesit në Instagram.

‘O Zot po e publikoj këtë tani sepse kjo mund të mos ndodhë më kurrë, në pozitën e 3 në Hot 100’, ka shkruar Dua.

Në prill publikohet albumi i saj i dyte ‘Future Nostalgia’./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono