E kishte bërë “rrugë”, dibrani kapet “mat” duke vjedhur makinën në Shijak

schedule14:20 - 26 Shkurt, 2021

schedule 14:20 - 26 Shkurt, 2021

 

Një person nga Dibra është arrestuar ditën e sotme në Shijak.

Mësohet se shtetasi me iniciale S.G, banues në Tiranë është kapur në flagranëcë teksa vidhte një makinë.

Ndërkohë pas hetimeve të kryera nga seksioni i hetimit të Krimeve të Komisariatut të Policisë Shijak, mendohet se i arrestuari është autor i disa vjedhjeve të automjeteve në Shijak, Durrës dhe në rrethe të tjera./abcnews.al