E kapi korrenti, vdes një person në Tiranë

schedule15:30 - 9 Qershor, 2020

schedule 15:30 - 9 Qershor, 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në Tiranë.

Njoftohet se në vendin e quajtur “Bregu i Lumit”, një qytetar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Nuk dihet ende identiteti i personit në fjalë ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45.

Njoftimi: 

“Me datë 09.06.2020, rreth orës 14:45, në vendin e quajtur “Bregu i Lumit”, një shtetas ende i paidentifikuar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, ku për pasojë ka ndërruar jetë.” /abcnews.al/