Mbytet pushuesi polak në plazhin e Durrësit

schedule17:12 - 10 Shtator, 2021

schedule 17:12 - 10 Shtator, 2021

Një 68-vjeçar nga Polonia është mbytur në det pasditen e sotme në lagjen 13 në Durrës. Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

“Më datë 10.09.2021, rreth orës 16:40, në lagjen nr.13, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi polak J. B., 68 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia. m.v/abcnews.al