Mbytet 60-vjeçari në Durrës, policia jep detajet e para

schedule15:04 - 5 Tetor, 2022

schedule 15:04 - 5 Tetor, 2022

Një 60-vjeçar është mbytur paraditen e sotme në Durrës.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:45, në Sektor Rinia, Durrës.

“Dyshohet se aksidentalisht është mbytur në det shtetasi G. Z., rreth 60 vjeç, banues në Sektor Rinia”, thuhet në njoftimin e bluve të Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/Abcnews.al/