EMRI/ Ekzekutohet me armë zjarri efektivi i policisë së Shkodrës

schedule07:10 - 5 Dhjetor, 2020

schedule 07:10 - 5 Dhjetor, 2020

Një efektiv i Policisë së Shtetit, është ekzekutuar me armë zjarri në fshatin Gajush të Lezhës. Gazetari i ABC Gjergji Figuri raportoi se efektivi i policisë, Xhulio Prela  26-vjeç është gjetur brenda një automjeti.

Lexo edhe: Vritet efektivi i FNSH, policia jep detajet e para

Policia ka nisur hetimin për konflikte të mundshme dhe po mbledh provat. Trupi i Xhulio Prelës është dërguar në morgun e qytetit të Lezhës.

/abcnews.al/