Aksident në Shijak, vdes 40-vjeçari

schedule14:09 - 23 Nëntor, 2022

schedule 14:09 - 23 Nëntor, 2022

Një 40-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur ditën e sotme, rreth orës 13:00 në fshatin Rrotull, Shijak.

Sipas policisë, shtetasi B. B., rreth 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe është përplasur me trafikndarësen e rrugës.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi B. B. ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Abcnews.al/