Aksident me pasojë vdekjen në aksin Milot-Morinë

schedule09:20 - 17 Shtator, 2020

schedule 09:20 - 17 Shtator, 2020

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Milot-Morinë.

Burime nga policia bëjnë të ditur se në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volkswagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku si pasojë ka humbur jetën.

Ndërkaq,grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti tragjik.

Njoftimi i policisë:

Mirditë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volkswagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

g.v/abcnews.al