Donny van de Beek i thotë lamtumirë Man United, pranë transferimit te skuadra e njohur

schedule17:55 - 28 Janar, 2022

schedule 17:55 - 28 Janar, 2022

Donny van de Beek do të largohet nga Manchester United në orët e ardhshme për të shijuar minutat dhe mundësitë që nuk i kanë ardhur në dy sezonet e tij në Old Trafford.

Sipas fichajes.com, për të marrë shërbimet e holandezit është Crystal Palace i Patrick që drejtohet nga Vieira.

Nën drejtimin e trajnerit francez, mesfushori 24-vjeçar shpreson të rifitojë besimin dhe të jetë në gjendje të ringjallë karrierën e tij për të arritur nivelin që kishte te Ajax. /abcnews.al/