Djali rreh babain në Durrës

schedule09:55 - 18 Shtator, 2021

schedule 09:55 - 18 Shtator, 2021

Policia arrestoi sot një 32-vjeçar me iniciale A.R. në Durrës i cili akuzohet për dhunë në familje.

Blutë njoftojnë se 32-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

Materialet hetimore në ngarkim të tij i kaluan Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

“Në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, u arrestua në flagrancë shtetasin A.R., 32 vjeç, banues në Jubë, Durrës, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme”, njofton policia. m.v/abcnews.al