Djali i ditëlindjes! Gjejeni pak sa vjeç mbush sot Majk

schedule15:38 - 27 Nëntor, 2021

schedule 15:38 - 27 Nëntor, 2021

Majk është një nga këngëtarët më të adhuruar nga vajzat. Edhe pse për një kohë jo shumë të gjatë, ai ka korrur shumë sukses, duke kthyer çdo këngë në hite.

Sot, Majk feston ditëlindjen dhe mbush plot 31-vjeç. Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një urimi në Instastory nga djali i tij, Roan.

Sa i përket, muzikës, projekti i tij i fundit është bashkëpunimi me Xhensila Myrtezaj dhe Getoar Selimin “Mëkati Jem”.

Në jetën private, para pak javësh, Majk u përfol për një lidhje të re dashurie, pasi u pa me një vajzë misterioze në një nga qendrat tregtare në Prishtinë./abcnews.al