“Dhjetori i festave”, Rama ndan videon nga atmosfera në Tiranë

schedule22:09 - 5 Dhjetor, 2021

schedule 22:09 - 5 Dhjetor, 2021

Jemi në Dhjetor dhe atmosfera e festave ka nisur të ndihet kudo.

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këtë mbrëmje një video për të treguar një pjesë të atmosferës festive në kryeqytet.

Në video duket “Fshati i festave” në qendër të kryeqytetit ku Rama ka bashkangjitur edhe një përshkrim. “Dhjetori i festave *Tiranë”, shkruan Rama. /Abcnews.al