Dhimitraq Ziu komandohet drejtor i Policisë së Tiranës

schedule12:19 - 7 Shkurt, 2018

schedule 12:19 - 7 Shkurt, 2018

Dhimitraq Ziu komandohet drejtor i Policisë së Tiranës. Emërimi i tij vjen disa ditë pasi Ardi Veliu u emërua Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit.

Dhimitraq Ziu mbante postin e Zëvendës Drejtorit të Policisë së Tiranës për Rendin dhe Sigurinë. /abcnews.al