Derbi mes Prishtinës dhe Gjilanit përfundon pa fitues

schedule18:16 - 16 Shtator, 2021

schedule 18:16 - 16 Shtator, 2021

Nuk ka sjell fitues derbi i javës së katërt në BKT Superligën e Kosovës në futboll mes Prishtinës dhe Gjilanit duke u mbyllur 1-1.

Duhet të vinte minuta e  84 që Prishtina të zhbllokonte shifrat falë një penalltie të realizuar nga Besnik Krasniqi.

Kur u mendia se fitorja po i shkonte Prishtinës, miqtë barazuan në minutën e 96-të me Albert Dabiqaj. abcnews.al/