De Biazi dhe Lala flasin për Ligën e Kombeve

schedule14:36 - 30 Maj, 2018

schedule 14:36 - 30 Maj, 2018

Liga e Kombeve është një mundësi e re për kombëtaren shqiptare për të shkuar në Europian. Kështu gjykojnë ish-trajneri De Biazi dhe ish-kapiteni Altin Lala./abcnews.al