Covid-19 nuk i ndalet Realit, e pëson edhe një tjetër sulmues

schedule19:30 - 30 Dhjetor, 2021

schedule 19:30 - 30 Dhjetor, 2021

Një tjetër lojtar i Real Madrid është infektuar me Covid-19.

Bëhet fjalë për sulmuesin Luka Jovic, i cili ka bërë tamponin dhe ka zbuluar se është i infektuar.

Situata e tij shëndetësore është e mirë, ndërkohë që i bashkohet Vinicius, i cili ende është pozitiv. / abcnews.al