Charlize Theron fiton cmimin prestigjoz amerikan

schedule10:43 - 9 Nëntor, 2019

schedule 10:43 - 9 Nëntor, 2019

Fituesja e cmimit  Oskarit Charlize Theron mori cmimin per kontributin e saj  në karrierë  në prezantimin e 33-të të Kinematikës Amerikane  në Beverly Hills të premten.

Theron debutoi me fustan te zi dhe dukej mahnitese .

Ajo terhoqi vëmëndje dhe me modelin e flokëve nga stilisti njohur i flokëve Adir Abergel .

Në fjalimin e saj Theron theksoj se:’Njerëzit  thonë gjëra të këndshme për mua por jo gjithmonë janë të drejta.Shumica e asaj që më ka ngjitur në skenë është fati dhe mirësia e të tjerëve. Po, kam punuar shumë. Por fati ishte një pjesë e madhe e kësaj dhe nuk do ta harroj kurrë këtë gjë.

“Unë jam e mbushur me mirënjohje për këtë natë, për të gjitha mundësitë e pabesueshme që kam pasur, për njerëzit që besuan në mua dhe për filmat që kam qënë pjesë. Jam e bindur  do të mendoj për këtë mbrëmje të mahnitshme sa herë që kam një nga ato netët e errëta të shpirtit dhe kështu do të tërheq forcë prej saj që të ndihem mirë. Jam shumë mirënjohëse ‘:përfundoj fjalimin Theron.