Champions League për femra: Vllaznia mëson kundërshtarët

schedule13:26 - 3 Tetor, 2022

schedule 13:26 - 3 Tetor, 2022

Është hedhur shorti i grupeve të Champions League për gra në Nyon të Zvicrës.

Vllaznia ka mësuar fatin e saj ku do të përballet në grup me Chelsea, PSG dhe Real Madrid.

Grupi nuk është aspak i lehtë për ekipin shkodran, por fatit nuk i dihet asnjëherë, ku gjithashtu vajzat e Vllaznisë kanë treguar se kanë karakter dhe forcën e duhur të grupit për të bërë mrekullinë./ h.ll/abcnews.al