Çfarë ndodhi? Këngëtarja e njohur përballet me të papriturën

schedule11:27 - 18 Janar, 2022

schedule 11:27 - 18 Janar, 2022

Shumë personazhe të njohur kanë rënë pre e sulmeve kibenetike. Së fundmi, ka qenë Albërie Hadëgjonaj ka qenë e ekspozuar ndaj hacker-ave’ të rrjeteve sociale.

Këngëtares i kanë vjedhur Instagramin, profilit të së cilës i kanë vendosur një emër tjetër. Gjithashtu, janë fshirë dhe postimet e mëparshme. Ndërkohë, këngëtarja ende nuk ka reaguar për këtë situatë.

Albërije Hadërgjonajt i vjedhin llogarinë në Instagram!