Ceremoni deri në 3 milionë euro, zbulohet vendi luksoz ku do të martohet djali i David Beckham

schedule08:50 - 23 Tetor, 2020

schedule 08:50 - 23 Tetor, 2020

Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij Nicola Peltz zyrtarizuan fejesën vetëm pak kohë më parë.

Sipas The Sun, Brooklyn dëshiron të martohet me aktoren në një vendpushim mahnitës në Itali.

Ndërsa raportohet në vendpushimin luksoz ku Brooklyn do që të kurorëzojë martesën, një ceremoni kushton deri në 3 milionë euro.

“Borgo Egnazia” është vendpushimi ku u martuan edhe Justin Timberlake dhe Jessica Biel në vitin 2012.

Mediat shkruajnë se 21-vjeçari dhe aktorja u konsultuan me Victoria Beckham për përzgjedhjen e vendit se ku do zhvillonin ceremoninë martesore. l.k/abcnews.al