Byro Politike, 21 Shkurt 2018

schedule10:34 - 22 Shkurt, 2018

schedule 10:34 - 22 Shkurt, 2018

Konflikti ndërinstitucional ndërmjet presidencës dhe Ministrisë së Punëve të Jashtme për marrëveshjen me Greqinë dhe deklarata e Kryeministrit, Edi Rama, ishin temat e diskutimit në “Byro Politike” në ABC News.

Të ftuar: Elisa Spiropali, deputete e PS; Edit Harxhi, ish-zv/ministre e Jashtme; Klevis Balliu, depuetet i PD dhe Ervis Iljazaj, drejtor i Mapo./abcnews.al