Buzëqesh Barcelona, Reali zhgënjen ndaj Sociedad

schedule22:54 - 29 Janar, 2023

schedule 22:54 - 29 Janar, 2023

Real Madrid është ndalur në shtëpi duke mos shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Real Sociedad.

Edhe pse dominuan lojën Los Blancos nuk gjetën dot golin pavarsisht rasteve të shumta nga Vincius Junir dhe Benzema.

Reali mbetet në vendin e 2 me 42 pikë, 5 më pak se Barcelona që kryeson La Liga. /G.D abcnews.al/