Broja përballë Gerrard, formacionet zyrtare Aston Villa-Southampton

schedule15:34 - 5 Mars, 2022

schedule 15:34 - 5 Mars, 2022

Aston Villa dhe Southampton do të përballen mes tyre në sfidën e javës 27-të, në orën 16:00.

E gjithë vëmendja sigurisht do të jetë te sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja, i cili do të jetë titullarë.

Gjithë shpresat e drejtuesve të “shenjtorëve” do të jenë te 20-vjeçari, ku shpresohet të ketë një mbrëmje tjetër të magjishme dhe të ndihmojë skuadrën në marrjen e 3 pikëve përballë skuadrës së Steven Gerrard dhe Philip Coutinho.

Formacionet zyrtare:

/f.a/abcvnews.al