Bora dhe Donaldi nuk fshihen më, ndajnë momente romantike

schedule09:24 - 10 Korrik, 2020

schedule 09:24 - 10 Korrik, 2020

Pavarësisht se janë përfolur prej kohësh së janë në një lidhje dashurie, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë treguar shumë të rezervuar për të dhënë detaje për publikun.

Vetëm së fundmi, dyshja konfirmoi romancën e tyre që përflitej prej kohësh përmes disa postimeve në rrjete sociale. Tashmë ata nuk fshihen më, dhe këtë e treguan me disa foto teksa shijojnë pushimet bashkë.

Së fundmi, ka qenë Bora e cila ka postuar në Insta story disa video, ku shfaqet së bashku me partnerin në makinë. Ata shihen teksa udhëtojnë nën ritmet e muzikës, ku ndër të tjera ajo që bie në sy është se ata janë veshur edhe matchy-matchy. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Nje kapele kemi 🤷🏻‍♂️

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj) on