Boçi i rrëmbeu mandatin, kandidati i PD-së darkë me demokratët: Çdo gjë ndryshon…

schedule21:10 - 3 Maj, 2021

schedule 21:10 - 3 Maj, 2021

Eugen Isaj iu gëzua vetëm për disa orë fitores së mandatit në qarkun e Elbasanit në 25 Prill, pasi Luçiano Boçi theu herësin duke i marrë vendin në parlament.

Megjithatë kjo duket se nuk e ka dekurajuar Isain, i cili është rikthyer në bazë për të falënderuar strukturat për fushatën, pavarësisht humbjes së PD-së.

Me strukturat tona ne Hajdaran,  Mlize dhe Shelcan. Shembulli me  i mire qe nuk ka zona te veshtira apo te lehta , ku ka perkushtim , besim e zemer cdo gje ndryshon” shkruan Isai në një postim në Facebook./ db/ Abcnews.al